Διανομή προϊόντων δεκατιανού σε μαθητές Πρωτοβάθμιας Και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης

Θα θέλαμε να σας υπενθυμίσουμε ότι η Αντιδημαρχία Κοινωνικής Πολιτικής του Δήμου Παύλου Μελά και το Τμήμα Πρόνοιας και Κοινωνικής Αλληλεγγύης, οργανώνουν  δράση για τη διανομή προϊόντων δεκατιανού σε μαθητές Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης.

Για τον σκοπό αυτό, παρακαλούμε να μας αποστείλετε λίστα οικογενειών του σχολείου σας (ονοματεπώνυμο και τηλέφωνο επικοινωνίας) που πραγματικά έχουν ανάγκη και χρήζουν βοήθειας (έως 10 οικογένειες). Οι καταστάσεις  να σταλούν στο e-mail: theodosiadou@pavlosmelas.gr, έως και την Πέμπτη 23 Νοεμβρίου 2023.

Αν υπάρχει ενδιαφέρον, παρακαλούμε να στείλετε τα στοιχεία σας στο mail του σχολείου ή να τηλεφωνήσετε στο 2310 641200.