ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΙΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ

Στη Θεσσαλονίκη σήμερα ημέρα Δευτέρα 12/01/2015 και ώρα 12.00 στο γραφείο του Διευθυντή του 4ου Γυμνασίου Σταυρούπολης συνήλθε η επιτροπή επιλογής πρακτορείου για την τριήμερη εκπαιδευτική εκδρομή στην Αθήνα από :
10/02/ 2015 έως και 12/02/2015 αποτελούμενη από τους :
1. Μουλογιάννη Λεωνίδα Διευθυντή του 4ου Γυμνασίου Σταρούπολης.
2. Ντίνα Αντώνιο Υποδιευθυντή.
3. Πελάγο Στυλιανό μόνιμο καθηγητή, συνοδό της εκδρομής.
4. Κότσλι Κριστιάν προέδρου του 15μελούς μαθητικού συμβουλίου.
5. Μότα Λόπεζ Αντωνία πρόεδρο του συλλόγου γονέων και κηδεμόνων
Στην επιτροπή κατατέθηκαν εντός της προβλεπόμενης προθεσμίας δέκα (10) σφραγισμένοι φάκελοι.
Βρήκε όσα πληρούσαν τις προϋποθέσεις και κατέταξε αυτά στην παρακάτω αξιολογική σειρά σύμφωνα με το συνολικό κόστος ανά μαθητή , την κατηγορία και τοποθεσία του καταλύματος, την προσφερόμενη τιμή, όπως αυτά απεικονίζονται στον επισυναπτόμενο «ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΙΝΑΚΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟΥ», αλλά και τις δυνατότητες κατά την κρίση της επιτροπής της άρτιας και νόμιμης εκτέλεσης από το κάθε γραφείο της προαναφερόμενης εκδρομής .
Συγκεκριμένα, επιλέχτηκε το πρώτο κατά σειρά πρακτορείο γιατί με βάση τα παραστατικά που προσκόμισε διασφάλιζε την προκράτηση-διαθεσιμότητα του επιλεγμένου ξενοδοχείου(AIROTEL PARTHENON) για το οποίο είχαμε άριστες εντυπώσεις κατά τη διαμονή μας από την περσινή εκδρομή.

α/α ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1 Travel Genius 82 ΕΥΡΩ