Πρόσκληση οικονομικών προσφορών για ημερήσια εκδρομή

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΚΔΡΟΜΗ

ΤΩΝ  ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΜΑΣ  Σύμφωνα  με  την  υπ?  αριθμ.  129287/12?10?2011  Υ.Α.  (ΦΕΚ  2769/τ.Β?/2?12?2011)  προκηρύσσεται διαγωνισμός  για  τη  διοργάνωση  της  ημερήσιας  σχολικής  εκδρομής  των  μαθητών  του  σχολείου  μας. Δικαίωμα συμμετοχής στο διαγωνισμό έχουν, σύμφωνα με το νόμο, μόνον ταξιδιωτικά πρακτορεία που διαθέτουν ισχύουσα άδεια λειτουργίας από τον ΕΟΤ. Στοιχεία εκδρομής :

• Τόπος:  Άγιος Νικόλαος Ναούσης Ημαθίας
  • Χρόνος: Παρασκευή 2 Μαΐου 2014
  • Συμμετέχοντες: 260 μαθητές ?  30 Καθηγητές.
  • Μέσον: Οδικώς με 6  λεωφορεία
  • Αναχώρηση: 8.00 πμ από το σχολείο μας  ? Επιστροφή:  8.00 μμ.

Απαραίτητοι όροι :

• Ασφάλιση  ευθύνης  διοργανωτή,  σύμφωνα  με  την  κείμενη  νομοθεσία  και  πρόσθετη ασφάλιση με κάλυψη εξόδων σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας.
  • Λεωφορεία  σύγχρονα  σε  άρτια  κατάσταση,  σύμφωνα  με  την  κείμενη  νομοθεσία, διαθέσιμα  καθ?  όλη  τη  διάρκεια  της  εκδρομής.   Οι  οδηγοί  να  είναι  συνεργάσιμοι  και ευγενικοί.

Οι οικονομικές προσφορές θα πρέπει:

• Να προσφέρουν τη συνολική τιμή της εκδρομής (με ΦΠΑ) και κατά λεωφορείο.
  • Να κατατεθούν σε κλειστούς φακέλους στο Γραφείο της Διεύθυνσης του 4ου  Γυμνασίου Σταυρούπολης.
  • Να  συνοδεύονται  από  υπεύθυνη  δήλωση  ότι  το  πρακτορείο  διαθέτει  ειδικό σήμα λειτουργίας σε ισχύ.

Το πρακτορείο που θα επιλεγεί θα υπογράψει συμφωνητικό καλής εκτέλεσης.   ΚΑΤΑΛΗΚΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΚΑΤΑΘΕΣΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ : Τετάρτη 2?4?2014, ΩΡΑ 13:00